טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

עליכם השלום ושלום עליכם,

קוראים לי דניאלה, ובקיצור דני. השם שלי ניתן לי כי תמיד הייתי טום בוי, רק בצבא הפכתי להיות ליותר נשית כמו שאני היום. אני מספקת שירותי ליווי כבר עשר שנים, באחת מאותן דירות דיסקרטיות. למה דירות דיסקרטיות? אתם בוודאי סקרניים לדעת. אז קודם כל זה ממש נוח. דירות דיסקרטיות מפנקות, יש בהן חדר שינה מאובזר, מיטה זוגית ענקית עם מזרון קינג סייד, אמבטיה מפנקת, שאני מקפידה לשים בה תמרוקים איכותיים ויוקרתיים. יש בדירה הדיסקרטית שלי גם מטבחון חביב, שאם רעבים אחרי סקס, מה שתמיד קורה, בייחוד לגברים, אפשר להכין חיש מהר ארוחה, לשתות יין טוב, ולשתות נס קפה. ואני ממש אוהבת דירות דיסקרטיות, בעיקר מכיוון שהן שלי. ממש רק שלי. הלקוחות באים והולכים, והדירות דיסקרטיות לעולם לא יעזבו אותי.

אז הנה תרחיש שקרה לפני כמה שנים טובות –

בתחילת הדרך שלי הטלפון הנייד שלי רטט די מוקדם בבוקר. התלבטתי אם לענות. עדיין הייתי ממש מנומנמת. הצלצול פסק, וניסיתי בכוח להירדם שוב. אחרי כמה רגעים עוד פעם רטט הטלפון הנייד שלי. כבר הייתי לחלוטין ערה, והחלטתי לענות לזר העקשן. מעבר לקו ענה לי קול סקסי, שהציג את עצמו בתור יואב. הוא התנצל על השעה המוקדמת שהוא מצלצל אליי, והתעניין לדעת אם הוא העיר אותי. לשם הנימוס אמרתי לו שכבר הייתי ערה, בעוד סקרנותי גברה. משהו בקול שלו פשוט ריתק אותי. יואב אמר לי שהוא חייב להיפגש אתי בשעה הקרובה, והוא מוכן לשלם לי כל סכום שאבקש ממנו. ניסיתי להתחמק, לא אספיק בשעה להיראות טוב, כמו שאני נראית תמיד. הוא המשיך להתעקש ולעמוד על שלו. זרקתי לו לאוויר – "רק תמורת שלושת אלפים וחמש מאות ₪ אני מוכנה, ולשעתיים בלבד". יואב הסכים מיד, ואני הייתי בהלם טוטאלי. מעולם אף אחד לא שילם לי כל כך הרבה כסף בשביל שעתיים, גם לא בשביל הרבה יותר שעות. והוא בכלל לא לקוח קבוע שלי. למה הוא כל כך מתעקש לפגוש דווקא אותי? התחלתי לחשוב שהוא סוטה מין, ואמרתי לו שיש שומר בלובי שלי, ובמידה והוא יתחכם, המשטרה תגיע.

יואב אמר לי – "אני יודע שאת חוששת לחייך. אין לך מה לדאוג. אני גבר מוכר באזור שלנו. תוכלי לברר עליי. יש לי ארגון מאוד מצליח. אני עשיר כקורח, ולכן אני מוכן לשלם לך ככה. נתנו לי הרבה המלצות עלייך, ואני מאמין לקולגות שלי". הסכמתי.

נפגשתי עם יואב אחרי שעה. מה אומר לכם? גם בחינם הייתי עושה אותו. הוא היה יפה תואר, ממש כמו אל יווני. והיה תותח אמתי במיטה. השבח לאל שעניתי לאותה שיחת טלפון…

מאמרים מומלצים