טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

ערב קסום לכם,

אני בת ארבעים ושלוש, וכבר עשרים ושלוש שנים שאני אחת מאותן נערות ליווי. אלוהים חנן אותי במראה חיצוני מושלם, הפנימי מוטל בספק, כך אומרות הרבה נערות ליווי שסובבות מסביבי. אני ברונטית, די גבוהה, רזה ושרירית, מתוך כך שאני מתאמנת ארבע פעמים קבוע במכון הכושר השכונתי. אני מקפידה על תזונה בריאה, שלא אהפוך להיות בטטה כמו אימא שלי בעתיד. לפני שאסביר לכם כמה מהדברים שעשיתי עם עוד מהגברים האלה, שסיפקתי להם שירותים של נערות ליווי, אני רוצה לקפוץ קדימה ולספר לכם איך נקלעתי לצרות. השבוע השני שלי בתור נערת ליווי התחיל כך שיצאתי עם לקוח בשנות השלושים לחייו. קראו לו אלי. אלי כבר שילמה עבור הלילה מבעוד מועד, והלכנו ביחד לדירה הדיסקרטית שלי. אלי אמר לי שלבת זוגו ולו היה ויכוח, כי כל מה שהוא רצה לעשות זה לצפות בכל הנשים הצעירות בבגדי ים. אלי אמר לה שהוא גולש באתרי האינטרנט האלו על מנת לבדוק את הגופות הצעירות וזה בדיוק מה שהוא הולך לעשות.

אשתו של אלי התעצבנה, ועזבה את הבית. מיד לאחר מכן אלי התקשר לסוכנות של נערות ליווי שלי וקבע אתי פגישה, וסגרנו כבר בטלפון איך הוא ישלם לי וכמה עבור הלילה. פגשתי את אלי בלובי של הדירה הדיסקרטית שלי, אני גרה בבניין מאוד מפואר, עם שוער ובר, ושתינו כמה משקאות ואז עלינו לדירה הדיסקרטית שלי. בזמן שהוא זיין אותי, הוא אמר לי כמה שאני שווה וחמה, ואז הטלפון הנייד שלו התחיל לצלצל. אלי הסתכל על הטלפון ואמר לי שזאת אשתו, בקרוב לשעבר. "אל תפסיק, בייב, אני עומדת לגמור" אמרתי לאלי, ספק מתחננת.

אלי הכניס למנוש שלי עוד אצבע וזיין אותי חזק יותר עד שממש צרחתי מהנאה. כמובן, הטלפון הנייד של אלי הפסיק לצלצל. כשהוא היה אתי למטה, אלי אמר לי שמוטב לו להתקשר לאשתו בחזרה. עדיין שפשפתי את הדגדגן שלי בזמן שאלי דיבר עם אשתו. הייתי כל כך רטובה. כשאלי ניתק את השיחה עם אשתו, הוא אמר לי שהוא מרגיש רע בוויכוחים האלו. כבר שמעתי אותה מסכימה לפגוש אותו בעוד כחצי שעה. היא אמרה לו, "אני בבית קפה במורד הרחוב מאזינה למוזיקה ונתראה בקרוב".

האמת, היינו באותו הרחוב, אך בקומה אחרת. חייכתי לאלי. אמרתי לו שהכול בסדר, ושירוץ לתקן את חיי הנישואין שלו, ואני אחכה עד לפעם הבאה שניפגש. אני מאמינה שאני הצלתי את חיי הנישואין שלו, כיוון שמה שהוא לא מקבל מאשתו הוא מקבל ממני וחוסר מרוצה ומסופק הביתה. כל הכבוד לי…

מאמרים מומלצים